- Komerční sdělení-spot_img

Pět postupů pro podzimní dekorace, které zvládne každý

Date:

Každé roční období přináší jiné benefity. Po záplavě slunečních paprsků přichází podzim. Využijte procházky barevnou podzimní přírodou ke sběru přírodního materiálu k tvoření a vyrobte si jednoduché, ale velmi pěkné dekorace, které oživí váš příbytek během sychravého počasí.

Jednoduchý věnec z mechovky
Mechovku možná znáte pod názvem židovská třešeň nebo lucerna. Dozrává pozdě na podzim a pokud ji máte na zahradě, tak víte, že se velmi rychle rozrůstá a zbavit se jí není nic jednoduchého. Můžete ji zakomponovat do podzimních dekorací, nebo ji použít k výrobě věnce na dveře.

Věnec z chmele a hlohu
Chmel se pěstuje hlavně na pivo, ale nádherně vynikne iv podzimním věnečku. Zkombinovat jej můžete s hlohem nebo jinou rostlinou s výraznou barvou plodů.

Růže z javorového listí
Javorové listy můžete použít k tvoření téměř jako papír. Vyrobit z něj můžete růže, které spojíte do kytice. Není to nic složitého, ale pozor, listy nesmí být suché.

Věneček z listí
Máte-li chuť oživit si bydlení zářivou a stoprocentně ekologickou dekorací, vyrobte si věnec z javorového listí. Možná se budete divit, ale je to jednodušší, než to vypadá na první pohled. Zvládnou to i děti.

Dýně z provázku
Pokud nemáte po ruce pravé dýně, můžete si je vyrobit ze provázku. Doporučujeme zapojit do výroby i děti, bude se jim to líbit.

- Komerční sdělení -pr článek

Nejnovější články

Další články autora
Doporučujeme